Skip links

Uitslagen

Tijdens de ROTC wordt er geracet om de Challenge Cup! Welk team zeilt de beste races en staat aan het einde van de week bovenaan in het klassement? Dat team mag, samen met zijn trotse schipper en bemanning, de bokaal in ontvangst nemen. Welke schepen en teams deze prijs al hebben gewonnen? Hieronder lees alle wedstrijd uitslagen van de afgelopen 10 jaar!

De uitslag van de race of the classics for students 2009 (editie 21)

 

  1. Team erasmus – Hendrika bartels
  2. Team UVA – Twister
  3. Team Scheepsbouwkunde Delft – Abel tasman
  4. Team Tuna – BOR
  5. Team Wageningen – Oban
  6. Tean Vu – Thalassa
  7. Team haagste hogeschool – Stortemelk
  8. Team Groningen – Jocom Meindert
  9. Team Nijmegen – Galllant
  10. Team Tilburg – Marie Galante
  11. Team NGTV Breda- Iris
  12. Team InterCollege – zuiderzee
  13. Team Hooge Hotelschool Maastricht – Jantje
  14. Team Sleutelstad Leiden – Tecla
  15. Team Delft masters – Ide Min
  16. Team Nyenrode – Tolkien
  17. Team Zeilers – Zephyr
  18. Team Domstad – Antiqua
  19. Team Eindhoven – Swaensborgh
  20. Team Leiden – Pedro Doncker

De uitslag van de race of the classics for students 2010 (editie 22)

        1. Team Scheepsbouwkunde Delft – Abel Tasman

        2. Team NHTV Breda – Iris

        3. Team Wageningen – Oban

        4. Team Leiden – Ide Min

        5. Team Tilburg – Marie Galante

        6. Team Tuna – Bor

        7. Team Haagse Hogeschool

        8. Team Nyenrode – Loth Lorien

        9. Team Zeilers – Zephyr

      10. Team Groningen – Jacob Meindert

      11. Team VU – Thalassa

      12. Team Nijmegen – Gallant

      13. Team Erasmus – Hendrika Bartelds

      14. Team Sleutelstad – Zuiderzee

      15. Team Eindhoven – Morgenster

      16. Team Intercollege – Catherina

      17. Team Domstad – Antigua

De uitslag van de race of the classics for students 2011 (editie 23)

        1. Team VU  Thalassa 

        2. Team Koninklijke Marine  Hr. Ms. Urania

        3. Team Scheepsbouwkunde Delft  Abel Tasman

        4. Team Wageningen Universiteit  Oban

        5. Team UvA  Flying Dutchman

        6. Team Erasmus  Hendrika Bartelds

        7. Team NHTV Breda  Iris

        8. Team Eindhoven  Morgenster

        9. Team Haagse Hogeschool  Stortemelk

       10. Team Zeilers  Zephyr

       11. Team Leiden  Ide Min

       12. Team Nyenrode  Wylde Swan

       13. Team Avans Hogeschool (Tilburg)  Marie Galante

       13. Team Nijmegen  Gallant

       15. Team Hoge Hotelschool Maastricht Jantje

       15. Team Domstad  Astrid

       17. Team Hotelschool Den Haag  Jacob Meindert

De uitslag van de race of the classics for students 2012 (editie 24)

         1. Team Zeilers  Artemis

         2. Team NLDA  Urania

         3. Team Nyenrode  Wylde Swan

         4. Team IVA Driebergen  Tecla

         5. Team Scheepsbouwkunde Delft  Abel Tasman

         6. Team UVA  Oosterschelde

         7. Team VU  Thalassa

         8. Team Haagse Hogeschool  Stortemelk

         9. Team Stenden Frieland  Marie Galante

       10. Team TuNa  Flying Dutchman

       11. Team Rotterdam School of Management  Hendrika Bartelds

       12. Team Groningen  Jacob Meindert

       13. Team Domstad  Zephyr

       14. Team Nijmegen Gallant

       15. Team Wageningen  Oban

       16. Team Leiden  Ide Min

       17. Team Eindhoven Morgenster

       18. Team Hoge Hotelschool Maastricht  Jantje

De uitslag van de race of the classics for students 2013 (editie 25)

  1. Team Zeilers – Artemis
  2. Team Steden Fryslan – Marie Galante
  3. Team Eindhoven – Morgenster
  4. Team Scheepsbouwkunde – Abel Tasman
  5. Team VU – Thalassa
  6. Team Leiden – Ide Min
  7. Team Nijmegen – De Gallant
  8. Team UvA – Zephyr
  9. Team NLDA – Hr. Ms. Urania
  10. Team Nyenrode – Antigua
  11. Team Domstad – Flying Dutchman
  12. Team Wageningen – Oban
  13. Team Rotterdam School of Management – Hendrika Bartelds
  14. Team IVA Driebergen – Bor
  15. Team AMC – Iris
  16. Team Maastricht – Jantje
  17. Team Groningen – Jacob Meindert
  18. Team Sleutelstad – Swaensborgh

De uitslag van de race of the classics for students 2014 (editie 26)

  1. Team RSM – Hendrika Bartelds Hendrika Bartelds
  1. Team VU Thalassa
  1. Team Nyenrode – Gulden Leeuw Gulden Leeuw
  1. Team Zeilers Artemis
  1. Team AMC Iris
  1. Team Scheepsbouwkunde Rotterdam Abel Tasman
  1. Team Maastricht Jantje
  1. Team Eindhoven Morgenster
  1. Team HHS Stortemelk
  1. Team Vela Ide Min
  1. Team IVA Driebergen Luciana
  1. Team Nijmegen De Gallant
  1. Team MIWB Bor
  1. Team UvA Zephyr
  1. Team UU Twister
  1. Team Rijksuniversiteit Groningen Flying Dutchman
  1. Team Univeristeit Twente Swaensborgh
  1. Team Wageningen Oban
  1. Team Stenden Fryslân Marie Galante
  1. Team KIM Zr. Ms. Urania
  1. Team HU Saffier

De uitslag van de race of the classics for students 2015 (editie 27)

  1. Team Tilburg – Tecla
  2. Team Zeilers – Artemis
  3. Team Haagse Hogeschool – Stortemelk
  4. Team Wageningen – Oban
  5. Team TU Eindhoven – Morgenster
  6. Team RSM – Hendrika Bartelds
  7. Team Scheepsbouwkunde Rotterdam – Abel Tasman
  8. Team Vela Ahoi – Ide Min
  9. Team AMC – Iris
  10. Team VU – Thalassa
  11. Team MIWB – Catherina
  12. Team Maastricht – Jantje
  13. Team Hogeschool Utrecht – Safier
  14. Team HAN Nijmegen – Gallant
  15. Team Stenden Fryslan – Zephyr
  16. Team IVA Driebergen – Luciana
  17. Team Nijenrode – Pedro Doncker
  18. Team RUG – Flying Dutchman
  19. Team Universiteit Utrecht – Twister

De uitslag van de race of the classics for students 2016 (editie 28)

  1. Team RSM – Hendrika Bartelds
  2. Team Groningen – Flying Dutchman
  3. Hogeschool Utrecht – Safier
  4. Marine – Zr. Ms. Urania
  5. Team Zeilers- Artemis
  6. Team VU – Thalassa
  7. Team Nyenrode – Pedro Doncker
  8. Haagse Hogeschool – Stortemelk
  9. Team MIWB – Catherina
  10. Team Leiden – Tecla
  11. Team Vela A.H.O.I. Iris
  12. Team Hoteml Management Team Maastricht – Jantje
  13. Team Scheepsbouwkunde Rotterdam – Abel tasman
  14. Team Universiteit Utrecht – Twister
  15. Team Domstad – Zephyr
  16. Team Nijmegen – De Gallant
  17. Team Wageningen Universiteit – Oban
  18. Team IVA Driebergen – Swaensborg

De uitslag van de race of the classics for students 2017 (editie 29)

  1. Team Universiteit Utrecht – Twister
  2. Team Universiteit Twente – Abel tasman
  3. Team Nijmegen – Iris
  4. Team Haagse Hogeschool – Stortemelk
  5. Team Fontys – Tecla
  6. Team Domstad – Zephyr
  7. Team RSM Rotterdam – Hendrika Bartelds
  8. Team Wageningen Universiteit – Oban
  9. Team TU Delft – Gallant
  10. Team Maastricht – Jantje
  11. Team Fryslan Stenden – Fantastiko
  12. Team MIWB – Catherina
  13. Team Hogeschool Utrecht – Ide Min
  14. Team Nyenrode – Pedro Donker
  15. Team IVA Driebergen – Swaensborgh
  16. Team Rijksuniversiteit Groningen – Flying Dutchman
  17. Team Zeilers – Artemis
  18. Team Leiden – Luciana
  19. Team VU – Thalassa

De uitslag van de race of the classics for students 2018 (editie 30)

  1. Nyenrode- Pedro Donker
  2. Team RSM- Morgenster
  3. Zeilers- Artemis
  4. Stenden- Fantastiko
  5. Universiteit Utrecht- Twister
  6. Team VU- Hendrika Bartelds
  7. Wageningen Universiteit- Oban
  8. Haagse Hogeschool- Stortemelk
  9. Team Twente- Abel Tasman
  10. Hogeschool Utrecht- Ide Min
  11. Fontys- Tecla
  12. Defensie- Urania
  13. Team MIWB- Zephyr
  14. Domstad- Zuiderzee
  15. Team Delft- Luciana
  16. Team Windesheim- Meander
  17. Team IVA- Swaensborgh
  18. TeamNijmegen- Iris
  19. Team Maastricht- Jantje

De uitslag van de race of the classics for students 2019 (editie 31)

  1. Team Stenden- Iris
  2. Marine- Urania
  3. Team Radboud Universiteit- Fantastiko 
  4. Team Wageningen- Oban
  5. Team Haagse Hogeschool- Stortemelk
  6. Team Universiteit Utrecht – Catherina
  7. Team Hogeschool Utrecht- Abel Tasman
  8. Team Twente- Ide Min
  9. Team Nyenrode- Antigua
  10. Team MIWB- Morgenster
  11. Team Hotel Management Maastricht- Jantje
  12. Team Zeilers- Artemis
  13. Team RSM- Hendrika Bartelds
  14. Team IVA-Driebergen- Swaensborgh
  15. Team School at Sea- Flying Dutchman
  16. Team TU Delft- Luciana
  17. Team VU- Regina Maris

De uitslag van de race of the classics 2020 (editie 32)

  1. Covid-19